ادامه مطلب ایستادرز

ادامه مطلب ایستادرز

ادامه مطلب ایستادرز زیپ پانل

زیپ پانل در سال 1387 در شهر تبریز با شماره 25430 به ثبت رسیده و فعالیت خود را از همان سال در زمینه طراحی و ساخت سازه های صنعتی و پوشش آن ها شروع نمود، اینک با تکیه بر تجارب چندین ساله، نسبت به تولید و اجرای سیستم پوشش یکپارچه ایستا درز با برند زیپ پانل  zippanel که با نام های کلزیپ و یا کالزیپ نیز شناخته شده اند، در شمال غرب کشور اقدام نموده و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل های ایستا درز zippanel و سایر یراق آلات و ملزومات این سیستم در حال فعالیت می باشد.

از اهداف تولید پروفیل های ایستادرز zippanel در حقیقت یک سبک ساختمان سازی انعطاف پذیر می باشد که عایق صوت و گرما بوده و در برابر اثرات نامطلوب هوا ، خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد. توسط سیستم ایستادرز  به راحتی می توان دهانه های بزرگ و حتی اشکال منحنی شکل را نیز پوشش داد و عملا نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه ای نیست. بنابراین استفاده از آن موجب کاهش هزینه ها و افزایش ارزش افزوده در طولانی مدت می گردد.

از جمله کاربرد های  سیستم ایستادرز زیپ پانل  یا کلزیپ در پوشش سقف مترو،پوشش سقف فرودگاه ،پوشش سقف ورزشگاه ،پوشش سقف نمایشگاه ،پوشش سازه های قوس دار و نما می باشد.

توسط سیستم ایستادرز  به راحتی می توان دهانه های بزرگ و حتی اشکال منحنی شکل را نیز پوشش داد و عملا نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه ای نیست.