زیپ پانل

زیپ پانل

شرکت یادمان ارک میهن zippanel

شرکت یادمان ارک میهن  zippanel با برند زیپ پانل در سال 1387 در شهر تبریز با شماره 25430 به ثبت رسیده و فعالیت خود را از همان سال در زمینه طراحی و ساخت سازه های صنعتی و پوشش آن ها شروع نموده است.

اینک شرکت يادمان ارک ميهن با تکیه بر تجارب چندین ساله ، نسبت به تولید و اجرای سیستم پوشش یکپارچه ایستادرز با برند زیپ پانل zippanel  در شمال غرب کشور اقدام نموده و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل های ایستادرز  zippanel و سایر یراق آلات  و ملزومات این سیستم در حال فعالیت می باشد.

از اهداف تولید پروفیل های ایستادرز  زیپ پانل zippanel:

در حقیقت یک سبک ساختمان سازی انعطاف پذیر می باشد که عایق صوت و گرما بوده و در برابر اثرات نامطلوب هوا ، خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد.به وسیله سیستم ایستادرز به راحتی می توان دهانه های بزرگ و حتی اشکال منحنی شکل را نیز پوشش داد و عملا نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه ای نیست. بنابراین استفاده از زیپ پانل موجب کاهش هزینه ها و افزایش ارزش افزوده در طولانی مدت می گردد.

از جمله کاربرد های سیستم پوشش یکپارچه ایستادرز  زیپ پانل zippanel

در پوشش سقف مترو ، پوشش سقف فرودگاه ، پوشش سقف ورزشگاه ، پوشش سقف نمایشگاه ، پوشش سازه های قوس دار و نما می باشد.همچنین از قابلیت های سیستم ایستادرز  تولید پروفیل مورد نیاز سقف های کروی شکل  به صورت conic  می باشد. بنابراین استفاده از آن موجب کاهش هزینه ها و افزایش ارزش افزوده در طولانی مدت می گردد.